ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

Друкарня «ЦЕНТРДРУК» може для Вас надрукувати фірмові, іміджеві бланки. Бланки – поліграфічна продукція, без якої жодна компанія малого, середнього і великого бізнесу не може вести ділову активність, внутрішній і зовнішній обіг документів.

Бланк, як і візитна картка, справляє перше враження про Вашу діяльність компанії, також бланки з якісним логотипом і дизайнерською задумкою завжди дають позитивний результат в проведенні переговорів і укладенні важливих договорів.

Фірмовий бланк – важливий елемент стилю, що підкреслює престиж фірми. Ведення ділового листування на фірмових бланках є правилом хорошого тону в сучасному бізнесі. Фірмовий бланк виділить важливі документи з безлічі паперів, а також підкреслить престиж і солідність компанії. Вони необхідні кожній організації в повсякденній роботі. Зазвичай на них друкують договори, накладні, рахунки-фактури, листи, та ін. Фірмовий бланк є обличчям Вашої фірми, яке красномовно свідчить про статусі і надійність, відображає імідж фірми.

Дизайн фірмових і іміджевих бланків здійснюється з наданням логотипу, адресної та контактної інформації. Типографія «ЦЕНТРДРУК» також при необхідності допоможе розробити логотип для виготовлення макету бланків. Оперативно надрукувати іміджеві, фірмові і рекламні бланки можливо наступними видами друку:

Бланки

В друкарні ЦЕНТРДРУК Ви також можете замовити друк бланків, що самокопіюються, які зазвичай використовують страхові компанії, служби доставки, та інші фірми, яким необхідно, щоб і у клієнта, і у продавця залишався один і той же документ. Бланки, що самокопіюються, бувають різних форматів, кольорів, склеєні і не склеєні між собою.

Надрукувати бланки з логотипом Вашої компанії ми пропонуємо з доповненням елементами тиснення золотою, срібною або іншою фольгою, вибраною по каталогу на Ваш смак. Друк бланків з тисненням можна виготовити з індивідуальною нумерацією або персоналізацією.

Для розробки макету фірмових бланків необхідно надати логотип, адресу компанії, номер телефону, факсу, адресу електронної пошти і т.д. Оперативний друк бланків з персоналізацією будь-якими тиражами забезпечить для Вас наше сучасне устаткування і професіоналізм наших співробітників. Наша друкарня в Києві завжди вчасно зможе надрукувати фірмові та іміджеві бланки, також здійснимо доставку по Україні.