ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

НАКЛЕЙКИ. СТІКЕРА. НАЛІПКИ.  ДРУК НАКЛЕЙОК.

Друкарня пропонує друк та виготовлення найлейок, стікерів, наліпок. Наклейки з самоклеючогося паперу чи друк на самоклеючійся плівці.

Наклейки з плотерною порізкою або висічкою. Наклейки з ламінацією.

Для прорахунку вартості та замовлення наклейок телефонуйте:

+38(044)383 6452,

+38(063)456 0005,

+38(068)787 8452.

Або пишіть:

Vvprint@ukr.net.

 

 

У друкарні можна замовити друк і виготовлення наклейок або стікерів. Друкуємо наклейки на самоклейному папері (рафлатак).

Великі тиражі друкуємо офсетним друком. Маленькі тиражі друкуються цифровою машиною.

Можемо виготовляти фігурні наклейки, які друкуються на самоклейному папері, а потім висікаються.

Після друку самоклейний папір можна заламінувати, як глянсовою, так і матовою ламінацією для надання наклейкам більш презентабельного вигляду.

Наклейки і стікери - поліграфічна продукція, яка виготовляється на матеріалі з клейовою основою, захищеною приклеєною підкладкою. Є різновиди самоклеючого паперу і плівки. Наша друкарня спеціалізується на листовому способі друку на самоклеючих матеріалах: самоклейка (основа-папір), плівка (оракал, ретрама).

Цифровий друк стікерів, наклейок різної форми і форматів здійснюється цифровим принтером А3+. Надрукувати замовлення стікера малим і середнім тиражем від 1 шт.: наклейки від А7 до А3 форматом на самоклейках та оракалі, стікери з плотерною просічкою відповідно будь-якої форми і формату до А3+ можна використовуючи цифровий спосіб друку. Цифровий друк оперативно дозволяє надрукувати стікера та наклейки на самоклеючих матеріалах і просікти на плотері потрібну форму згідно затвердженого оригінал - макету наклейки і стікера. Також оперативний цифровий друк дозволяє надрукувати етикетки малими тиражами будь-якої форми.

Плотерна просічка - процес, який дозволяє заощадити на штампі для цифрового тиражу етикетки на клейовій основі. Цифровий друк дозволяє виготовити для наших клієнтів штрих-коди згідно поданої бази, або наш IT-відділ сформує базу під потрібні вимоги для використання штрих-коду на самоклейках.

Плотерний офсетний друк наклейок, друк стікерів і етикеток виробляється на офсетній листовій машині формату B2. Офсетний друк етикеток, стікерів і наклейок дозволяє оперативно надрукувати поліграфічну продукцію середнім і великим тиражем. Офсетний друк наклейок і стікера з логотипом виробляється на паперовій основі, самоклейкому папері (самоклейка). Замовити друк наклейок і етикетки можна будь-якої форми, згідно виготовленого оригінал - макету, методом висікання (виготовлення штанц - форми). Оперативно надрукувати і висікти наклейки наша друкарня може швидко, так як виробництво працює у дві зміни. Післядрукарські процеси виробництва виготовлять поліграфічну продукцію: наклейки з вибірковим УФ- лаком, стікери з тисненням логотипу (золото, срібло або фольга на вибір), наклейки з ламінуванням, прозорі наклейки.

Також надаємо наступні поліграфічні послуги: друк голографічних наклейок, пресування голограм, виготовлення оригінал-макету наклейки або стікера, етикетки з тисненням великим тиражем. Оперативний друк прозорих наклейок формату А2 проводиться офсетним способом друку при нанесенні білої підкладки по контуру зображення для нормального перегляду зображення, все це враховує дизайнер при виготовленні оригінал - макету наклейки, стікера. Замовлення стікерів великим тиражем зробимо в короткі терміни з доставкою по Україні.

Для друку оригінал-макету стікера, від Вас потрібно надати логотип та контактну інформацію для виготовлення макета, відповідно для друку стікера з логотипом.