ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

УПАКОВКА. КАРТОННІ КОРОБОЧКИ.

Упаковка - найшвидший і ефективний спосіб донести до споживача інформацію, яка характеризує товар. Вона необхідна для більшості товарів, від харчових продуктів до одягу, парфумерії, ліків, товарів широкого вжитку. Тому кількість продажів конкретного продукту багато в чому залежить від якості і привабливості упаковки за рахунок позитивного візуального впливу.

На нашій друкарні Ви можете замовити виготовлення будь-яких видів упаковки: для продовольчих товарів; для побутової хімії; для лікеро-горілчаної продукції; для продуктів глибокої заморозки; для лікарських препаратів, парфумерії; для взуття; для посуду, порцеляни, скла; для комп'ютерів і побутової техніки і т.д.

Для виготовлення упаковки ми використовуємо офсетний друк, друк з тисненням, з ручною або автоматичною склеюванням, зі складною висічкою, друк з УФ лаком та ін. Залежно від побажань заказника. При необхідності наш дизайнер допоможе розробити оригінальний дизайн для Вашої упаковки.

КАРТОННА УПАКОВКА

Друк картонної упаковки - Усім відома народна мудрість про те, що зустрічають завжди по одягу. Те ж саме можна сказати і про упаковку для товару. Якою б хорошою не була та або інша продукція, упаковка для неї грає не меншу роль. Сьогодні товари упаковують в пластик і скло, папір і картон. Здавалося б, пластик є найсучаснішим матеріалом, проте опитування споживачів показують, що найпривабливішою є картонна упаковка, а не обгортка з пластика або навіть скла.

 

Більшість покупців супермаркетів, згідно з опитуваннями, в першу чергу звертають увагу на продукти в картоні або папері. Тому така упаковка дуже актуальна сьогодні. Крім того, картонна упаковка має ще одно важливу чесноту - її можна переробляти, і вона безпечно з точки зору екології.

Виробництво картонних упаковок.

Виробництво картонних упаковок - це складний процес, який вимагає контролю якості на кожному своєму етапі. Готова упаковка також повинна відповідати певним вимогам і стандартам якості. Так, основні параметри картонних коробок - це їх вага, товщина, щільність, пухкість і жорсткість :

Вага - це маса картонної упаковки в грамах.

Товщина показує об'єми картону, з якого виготовляється упаковка. Зазвичай товщина картону коливається в межах від трьох до шести міліметрів для гофрованого картону.

Щільність картону - це відношення маси до площі листа. Вона вимірюється в грамах на квадратний метр і набуває значень від 230 до 360 для крейдованого картону.

Жорсткість картону залежить від напряму волокон і, відповідно, буває поперечною і подовжньою. По жорсткості можна судити про те, наскільки картонна упаковка піддається деформації.

Виготовлення картонної упаковки.

Виготовлення картонної упаковки може піднятися в ціні, якщо картон для неї буде занадто жорстким. Більше того, таку упаковку легко пошкодити. Останній параметр, який відповідає за якість упаковки, - це пухкість картону. Пухкість обчислюється як об'єм картону в одиниці маси. Від пухкості залежить формування згинів упаковки. Відповідно, чим пухкіший картон, тим складніше зробити з нього упаковку невеликого розміру.

Окрім стандартних параметрів виробництво картонних упаковок враховує ще ряд параметрів, важливих для якості продукту. Так, якщо упаковка має бути кольоровою, то необхідно, щоб картон для неї був максимально світлим. Також бажано, щоб картонна поверхня була максимально гладкою, оскільки в цьому випадку на картон легше наноситиме глянсове покриття. Проте мета упаковки - не лише створити привабливий дизайн, який служитиме додатковою рекламою для товару.

Основне завдання будь-якого пакувального матеріалу - захистити продукти від фізичної дії. Тому картон для упаковки має бути стійкий до зовнішньої дії. Для того, щоб захистити упаковку від вологи і тепла, на нього додатково наносять спеціальне захисне покриття. Вологостійкість картонної упаковки є ще одним важливим критерієм її якості.

Виготовлення картонної упаковки - це переробка целюлози. Біла або бура целюлоза є основним компонентом будь-якої упаковки з картону. Для його отримання береться деревина будь-якої породи і переробляється за допомогою особливих хімічних сполук. Окрім целюлози до складу картону входить макулатура, деревні надлишки і хімічні речовини. Таким чином, собівартість картону невелика, а його характеристики в якості пакувального матеріалу заслуговують високої оцінки.

Картонна упаковка використовується для зберігання ліків і харчових продуктів, комп'ютерної і побутової техніки, скляного і фарфорового посуду і ще багатьох інших товарів.