ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

БЛОКНОТИ. БРЕНДОВАНІ БЛОКНОТИ. ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ БЛОКНОТІВ. ФІРМОВІ БЛОКНОТИ.

Блокнот – це незамінний супутник будь-якої ділової людини в повсякденному житті, який використовується для записів необхідної інформації. Він зручний і практичний, тому є майже у кожного. Тому дуже ефективно виготовляти фірмові блокноти для своїх співробітників, а також як дарунки клієнтам для підтримки іміджу фірми, ненав'язливої довгострокової реклами.

Друкарня пропонує друк та виготовлення блокнотів. Блокноти на пружині (металевій спіралі), блокноти з обкладинкою клеєні термобіндером. Блокноти без обкладинки - відривнички.

Брендовані блокноти. Блокноти з логотипом Вашої компанії.

Блокнот – приємний дарунок для будь-якої людини. Якщо Ваша фірма бере участь в презентаціях, виставках, семінарах, рекламних акціях – Вам не обійтися без таких виробів, що підкреслюють фірмовий стиль компанії та її статус. Блокноти можна дарувати на свята разом з календарями і іншою сувенірною продукцією.

Найчастіше на виготовлений блокнот наноситься логотип фірми, контактна інформація, за бажанням зображення продукції, що виготовляється, або перелік послуг, що надаються. Друкарня ЦЕНТРДРУК може виготовити для Вас блокноти різних форматів, видів і кольорів. При необхідності наш дизайнер допоможе розробити найбільш відповідний для Вас оригінальний дизайн, форму і колірне рішення відповідно до Ваших побажань і корпоративного стилю фірми.

Блокнот – це незамінний продукт для написання конспектів і позначок. У будь-якому офісі щодня використовують для записів блокноти різних параметрів матеріалу і форматів. Друк блокнотів в рекламних та іміджевих цілях виготовляють наступними параметрами матеріалів: обкладинка/підкладка - крейдований папір або картон щільністю від 200 гр/м2 до 350 гр/м2, на внутрішній блок використовується найчастіше офсетний папір, що зручний для писання (щільністю 65 – 100 гр/м2). Надрукувати іміджеві блокноти з логотипом наша друкарня в Києві може на сучасному устаткуванні офсетним і цифровим способом.

Найчастіше для блокнотів використовується офсетний друк в одну або дві фарби з повнокольоровою обкладинкою, на пружині по ширині або по довжині виробу. Обкладинка блокнота виготовляється з щільного паперу або картону. Не рекомендується застосовувати дуже темні тони і фони, яскраві лінії, які погіршують сприйняття інформації.

Друк блокнотів цифровим способом дозволяє виготовити тираж від 10 до 100 блокнотів. Блокноти з ламінацією і покриттям вибірковим уф-лаком завжди мають помітний і привабливий вигляд, що справить хороше враження про Вас на зустрічі або щоденній роботі з клієнтами. Оперативний друк блокнотів цифровим способом з тисненням логотипу, можна виготовити блокноти А6 до А3, також якісний друк блокнотів з глітером має індивідуальний і неповторний вигляд продукції, що підкреслить ваш імідж.

Надрукувати блокноти офсетним способом в Києві, друкарня ЦЕНТРДРУК може виготовити А6, А5, А4 і А3 формату, надрукувати тираж блокнотів офсетним видом друку від 100 до 10000 блокнотів і більше. Офсетний друк блокнотів дозволяє виготовити продукцію з ламінацією матової або глянцевої обкладинки/підкладки, доповнення вибіркового уф-лаку, блокноти з тисненням логотипу, блокноти з глітером.

Оперативне виготовлення блокнотів офсетним і цифровим способом друку забезпечується багатолітнім досвідом наших співробітників на всіх стадіях виробництва.

Дизайн блокнота виробляється нашими дизайнерами швидко і якісно, Вам необхідно надати логотип і контактну інформацію, також фотографії для формування фону блоку або обкладинки/підкладки. Якісний оперативний друк блокнотів досягається професійним нашим підходом і вашим бажанням співпрацювати з нашою друкарнею в Києві