ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Друкарня пропонує послуги цифрового друку. Цифровий друк каталогів, буклетів, флаєрів, листівок, постерів і іншої поліграфічної продукції від одного примірника.

Цифровий друк дозволяє з максимальною оперативністю і швидкістю виконувати замовлення друку візиток, каталоів і журналів, листівок і флаєрів, буклетів та брошур, етикеток і наклейок, плакатів і бланків, а також іншої поліграфічної продукції.
 


Друк виконується в максимально стислий термін (від 1 години), тому дуже підходить для виконання термінових замовлень, з можливістю виготовлення друкованої продукції навіть в присутності замовника.

Цифровий друк - найкраще рішення для термінового виготовлення тиражів від 1 до 200 примірників кольорових ілюстрованих журналів і каталогів.

Цифровий друк, перед друком тиражу, дозволяє побачити майбутню продукцію, надрукувавши пробний екземпляр, чого не можна зробити при офсетному методі друку, так як потрібна додрукарська підготовка, яка займає багато часу і вимагає чималих матеріальних витрат.

Також цифровий друк надає можливість персоніфікувати дані і вводити нумерацію.Терміновий цифровий друк

Цифровий друк - оперативний спосіб виготовити високоякісну друковану продукцію практично будь-якого формату і призначення.

Цифровий друк робить можливим створення малих (у тому числі одиничних) тиражів, персоніфікацію поліграфії - нанесення адрес та імен на матеріали, друк індивідуально підібраної графіки.

Терміновий оперативний цифровий друк дозволяє скоротити час виконання замовлення з днів до годин. Оперативний цифровий друк можливий, оскільки даний спосіб друку не вимагає тривалої підготовки до друку; замовнику не потрібно чекати, поки висохне відбиток.

В даний час в цифрових друкарнях в основному друкуються всілякі рекламно-презентаційні матеріали.