ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Друкарня пропонує послуги цифрового друку. Цифровий друк каталогів, буклетів, флаєрів, листівок, постерів і іншої поліграфічної продукції від одного примірника.

Цифровий друк дозволяє з максимальною оперативністю і швидкістю виконувати замовлення друку візиток, каталоів і журналів, листівок і флаєрів, буклетів та брошур, етикеток і наклейок, плакатів і бланків, а також іншої поліграфічної продукції.
 


Друк виконується в максимально стислий термін (від 1 години), тому дуже підходить для виконання термінових замовлень, з можливістю виготовлення друкованої продукції навіть в присутності замовника.

Цифровий друк - найкраще рішення для термінового виготовлення тиражів від 1 до 200 примірників кольорових ілюстрованих журналів і каталогів.

Цифровий друк, перед друком тиражу, дозволяє побачити майбутню продукцію, надрукувавши пробний екземпляр, чого не можна зробити при офсетному методі друку, так як потрібна додрукарська підготовка, яка займає багато часу і вимагає чималих матеріальних витрат.

Також цифровий друк надає можливість персоніфікувати дані і вводити нумерацію.Терміновий цифровий друк

Цифровий друк - оперативний спосіб виготовити високоякісну друковану продукцію практично будь-якого формату і призначення.

Цифровий друк робить можливим створення малих (у тому числі одиничних) тиражів, персоніфікацію поліграфії - нанесення адрес та імен на матеріали, друк індивідуально підібраної графіки.

Терміновий оперативний цифровий друк дозволяє скоротити час виконання замовлення з днів до годин. Оперативний цифровий друк можливий, оскільки даний спосіб друку не вимагає тривалої підготовки до друку; замовнику не потрібно чекати, поки висохне відбиток.

В даний час в цифрових друкарнях в основному друкуються всілякі рекламно-презентаційні матеріали.

ЦИФРОВИЙ ДРУК

У нашій друкарні "Центр Друк" в Києві послуги цифрового друку документів являють собою симбіоз оперативності і ціни, що робить тиражування малих партій максимально доступним. Висока якість цифрової поліграфічної продукції дотримується і при друці складних календарів і буклетів, і при роздруку простого текстового документу з файлу.

Оперативний дешевий цифровий друк А5, А4, А3 в Києві дозволяє внесення коректив в текстовий або графічний документ, що друкується, на будь-якому етапі виготовлення, виведення пробного відбитку і корекції кольору за результатами проби. Тобто перш ніж запускати в роботу наклад, можна вивести пробний екземпляр і переконатися, що отриманий продукт відповідає усім вимогам замовника.

Після виведення першого пробного відбитку можливе внесення змін до макету, що неможливо при тиражуванні на офсеті і є однією з безперечних переваг. Цифровий друк також має можливість створення документів зі змінними даними - це можуть бути як цифри і дати на квитках і флаєрах, так і персональні дані при виготовленні листівок, сертифікатів і іншої іменної продукції в Києві

Терміновий і одночасно дешевий цифровий друк з підготовленого файлу не вимагає додаткової обробки. Таким чином, отримати готову продукцію можна тут і зараз.

Цифровий друк в Києві дешево, вартість поліграфічних послуг

На сьогодні послуги друк на цифровому устаткуванні, вартість якого невисока, опиняється в кожному з копіювальних центрів нашої мережі. За рахунок відсутності витрат на виготовленні плівок і форм ціни в прайсі на цифровий друк малих накладів або одиничних екземплярів продукту адекватні і сам вид друку вкрай рентабельний.

Устаткування, використовуване в оперативній поліграфії, дозволяє робити цифровий друк в Києві терміново і дешево, минувши виготовлення плівок і форм, що призводить до істотного скорочення тимчасових витрат. А точніше, послуги цифрового друку на принтері реалізуються шляхом запуску файлів безпосередньо з комп'ютера, причому внести корективи можна буквально перед початком процесу.

За допомогою лазера промальовувалося невидиме людському оку зображення, Потім на фоторецептор друкарської машини наноситься тонер, після чого він потрапляє на запечатуваний матеріал, на якому і фіксується при високій температурі, що дає можливість у результаті отримати якісний відбиток за лічені секунди.

Друк на глянсовому і звичайному матовому папері в Києві

Компанія Центр Друк пропонує друк на глянсовому і звичайному матовому папері в Києві. При цьому формат друку може розрізнятися. Продукцію невеликого розміру А5, А4, А3 - друкують цифровим методом, а формати А2, А1, А0 виготовляють широкоформатним друком.

Терміновий цифровий друк А5, А4, А3, кольорова і чорно-біла за низькими цінами в Києві

Сучасний чорно-білий і кольоровий цифровий друк поєднує низькі ціни на екземпляр продукції і якість високого рівня, тим самим будучи хорошим вибором для наших клієнтів. На малих накладах у цього способу тиражування поліграфічної продукції цілком прийнятна навіть при невеликому бюджеті вартість, цифровий друк терміново може закрити пролом, що утворився, при проведенні промоутерських акцій, рекламних кампаній і інших заходів.