ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ХЕНГЕРИ. ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ХЕНГЕРІВ. ЗАМОВИТИ ДРУК ХЕНГЕРІВ

 

Хенгери (дорхенгер) на дверні ручки

Хенгер - це "гачок" на двері квартири або автомобіля, який дозволить Вам зачепити своїх потенційних клієнтів.

Є невеликою табличкою, з яскравим рекламним або інформаційним повідомленням. Друкарня "ЦЕНТР ДРУК" виготовить для Вас хенгерИ у вигляді гачка, для того, щоб зручніше було кріпити табличку, проте допускаються і інші варіанти за погодженням

У нашій друкарні здійснюється офсетний друк хенгерів середніми і великими партіями. Подальше вирубування здійснюється за допомогою спеціального пресу. Процедура не представляє складності, оскільки наша друкарня оснащена усім необхідним устаткуванням і матеріалами. Увесь процес друку проходить під контролем досвідчених фахівців.

Вигода від такого рекламного носія

Замовляючи виготовлення хенгерів з Вашою рекламою, Ви зможете будите забезпечені максимальною увагою споживачів.

Такий вид реклами вважається персональним, оскільки хенгер вішається індивідуально на ручку авто або квартири, а значить людина вже підсвідомо буде зацікавлена пропонованою інформацією.

Широка обхват аудиторії. Ваш хенгер побачать не лише власники квартир або машин, розміщені на ручці вони привертатимуть увагу усіх, що проходять мимо.

Тривалість дії. Знятий з ручки дверей, хенгер у будь-якому випадку буде занесений всередину і вивчений повторно, наприклад при прибиранні, перед тим, як його викинути.

Цільова спрямованість. При правильному підході до вибору потенційних одержувачів (певний клас машин, якість вхідних дверей і так далі), дозволить Вам добитися максимального результату від рекламних хенгерів.

Матеріали для хенгерів

У друкарні Ви можете замовити друк хенгерів на картоні, офсетному або крейдованому папері, проте дуже важливо при замовленні врахувати щільність паперу і подальше призначення хенгеров.

Приміром, для друку "гачків на двері" Ви можете вибрати папір 300 гр. Така щільність дозволить табличці довго утримувати свою форму і зберігати первинний вид. Істотною перевагою виробу є ціна - на порядок нижче вартості картону.

Для зниження вартості замовлення, Ви можете замовити друк на папері з щільністю нижче (не менше 200 гр), проте такі хенгери будуть менш якісні

Об'єми і післядрукарська обробка

Наша друкарня займається виготовленням тільки великих і середніх партій (від 1000шт.). Вартість рекламних хенгерів безпосередньо залежить від таких характеристик, як:

Матеріал і його щільність (можливе виготовлення хенгерів з картону);

барвистість виробу;

формат;

наявність додаткової обробки після друку;

Вартість замовлення хенгерів вказана на сайті орієнтовно, для уточнення розцінок вам треба звернутися до наших менеджерів.

Постдрукарська обробка продовжить термін служби виробу без втрати презентабельного виду. В якості додаткових послуг наша друкарня пропонує такі послуги як глянсове або матове ламінування, УФ-лакування (повне або часткове).

Послуги нашої друкарні

Ми гарантуємо якісне виконання будь-якого замовлення. Друк може робиться по стандартних штампах друкарні, проте ми можемо розробити індивідуальну конструкцію і дизайн (можливо корпоративному бренд-буку) з урахуванням усіх побажань замовника.

У разі, якщо не запланований великий об'єм хенгеров, Ви можете скористатися послугою друку збірних накладів. Така послуга дозволяє одночасно замовити друк декількох видів друкарської продукції. при цьому вигідно заощадивши на витратах.

Вартість готової продукції відповідає її якості. Доставка хенгеров і іншій друкарській продукції по Києву здійснюється транспортом друкарні, доставка в регіони України робиться транспортними компаніями.