ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

БРЕНДОВАНІ ПАПКИ, БЛАНКИ, БЛОКНОТИ.

 

ПАПКИ АБО ТЕКИ. ФІРМОВІ ПАПКИ. ПАПКА (ТЕКА) З ЛОГОТИПОМ.

Друкарня пропонує друк і виготовлення фірмових бланків, фірмових корпоративних брендованих папок

Друкуємо і виготовляємо цІльнокроєні висічені папки формату А-4. Папки з одним або двома кишенями з прорізом для візиток. Так само виготовляємо папки з вклеєною кишенею.


Папки вирубні (висічні)  (виготовляються з цілого листа матеріалу), в наявності є кілька видів штампів для вирубки папок. Папки можуть бути з одним або з двома клапанами різних видів.


В папку поміщається до 50 аркушів формату А4.

Папки можуть бути з ламінуванням або УФ-лакуванням на звичайному або дизайнерському картоні чи цупкому папері.

Виробництво папок вже давно стало необхідним компонентом, супутником сучасного життя в сфері бізнесу. Папка - це виріб поліграфічного характеру, в основному зроблене з картону, призначене для зберігання ділових документів і різних паперів. Папки є сучасним видом поліграфічної продукції, що користується досить великим попитом у представників бізнесу.

Напевно ви помічали, як дорожить керівник компанії зовнішнім виглядом своєї папки, або як вдало відтіняють інтер'єр робочого кабінету шкіряні, виконані з золотим або срібним тисненням папки.Але не тільки на столі у начальника або в робочому офісі ви зможете зустріти різноманітні папки. Будучи, по своїй суті, сховищем різної паперової документації, вони можуть використовуватися практично в будь-якій сфері діяльності людини.

Виробництво папок різних видів супроводжує повсякденне життя організації або компанії, а також урочисті заходи - папки з логотипом компанії вручають партнерам і клієнтам, а також повсюдно застосовуються співробітниками організації для зберігання документів, в них збираються витримки документів на всіляких семінарах, зустрічах і виставках.

Відповідно, і по дизайну папка може кардинальним чином відрізнятися одна від одної, в залежності від їх основного призначення.

Комусь потрібен традиційний вид папки, формату А4, без будь-яких надмірностей в оформленні. А, наприклад, до ювілею співробітника виявиться найбільш придатною по дизайну папка в шкіряному оформленні, з тисненням ювілейної дати. Або, наприклад, керівника цікавить наявність логотипу на його папці.

Але якщо говорити про безпосереднє виготовленні, то його можна класифікувати за такими позиціями. Найбільш поширеним способом виготовлення папок є вирубування їх з товстого паперу (картону) чи з полімерних матеріалів (пластика). Після цього етап здійснюється або склеювання фрагментів, або їх скріплення пружинами, або іншими матеріалами. Враховуючи попередньо розроблений дизайн, папка в результаті такого технологічного процесу набуває закінченого вигляду, що володіє не тільки функціональністю, але і художньою цінністю.


Таким чином, папки є, в першу чергу, рекламним матеріалом, що підкреслює серйозність і акуратність компанії. Так само можна внести в замовлення папки нанесення логотипу компанії, що допоможе звернути увагу клієнта. І вже в другу чергу виготовлення папок переслідує мету зберігання та обліку документації.

 

БЛОКНОТИ, БРЕНДОВАНІ БЛОКНОТИ, БЛОКНОТИ З ЛОГО.

В друкарні можна замовити виготовлення фірмових брендоваеих блокнотів (блокнотів з логотипом). Робимо блокноти на пружині та клеєні на термобіндері. Блокноти відривнички.

Виготовлення та друк блокнотів.

Блок блокнота виготовляється з офсетного паперу 80 г / м2, на кожну сторінку наноситься логотип, контактна інформація. Як правило блок складається з 40 - 100 аркушів.

Для обкладинки блокнота використовують крейдований папір 300 г / м2 з нанесенням зображень офсетним або цифровим способом. Як варіант обкладинку блокнота можна виготовити з дизайнерського картону з застосуванням конгреву і тиснення або печаткою металізованими фарбами: золото, срібло, бронза.

На підкладку зазвичай використовується односторонній картон 250 г / м2.

Корінець блокнота навивається на металеву пружину або проклеюється.

 


Блокнот - один з кращих видів рекламної поліграфії. Цей вкрай корисний сувенір використовується повсякденно, зміцнюючи імідж вашої компанії і рекламуючи ваші товари та послуги. Друк блокнотів в друкарні Поліграфія - давно розвинене напрямок. Нам є, що запропонувати замовнику:

    
Тираж від 1 примірника до десятків тисяч.
    
Ми виготовляємо блокноти на пружині, клейовому скріпленні, на скріпках.
    
Будь-які види обробки: лакування, ламінація, позолотний, конгревное або блинтовое тиснення, вирубка нестандартної форми.
    
Друк ароматизованими лаками.
    
Формат від А7 до А2. (найчастіше замовляють блокноти формату А-5 та А-4)


Виготовлення блокнотів будь-яких конфігурацій - наш коник. Найбільш затребувана офсетний друк блоку в 1-2 фарби і повнокольорова обкладинка. Ефектно виглядають обкладинки з дизайнерських сортів паперу і картону з тисненням. Якщо Ви не впевнені у виборі оформлення - звертайтеся до нас. Наші дизайнери не тільки виготовлять для Вас гарний макет, а й доб'ються прекрасного результату в кінцевому продукті, що, як правило, не в силах зробити дизайнер, далекий від виробництва.

Дізнатися ціни на виготовлення конкретного тиражу Ви можете у наших менеджерів, звернувшись за телефоном, або скориставшись іншим способом зв'язку

 

ФІРМОВІ БЛАНКИ. БЛАНКИ З ЛОГОТИПОМ.

Виготовляємо фірмові бланки. Бланки А-4 (або будь-якого іншого формату) з логотипом фірми і реквізитами Вашої компанії. Бланки друкуємо як на стандартному офісному папері (офсетний папір щільністю 80гр / м ^ 2), так і на паперах більш щільних.
Виготовляємо бланки також на дизайнерських паперах. Це дорогий вид продукції, але має дуже гарний та презентабельний вигляд.

Друкарня допоможе Вам також з дизайном бланків.

Фірмові бланки. Друк бланків. Київ.

Фірмові бланки є одним із складових елементів корпоративної культури і є таким же значущим атрибутом бізнесу як і візитка, представляючи Вашу компанію в папках і портфелях Ваших клієнтів і партнерів.
Фірмові бланки можуть бути різної барвистості, на паперах від недорогих до елітних, з різними варіантами обробки, так само можливе виготовлення фірмових бланків з ефектом водяного знака.
Вартість виготовлення фірмових бланків залежить від тиражу, барвистості, і виду використовуваного паперу.

Фірмовий бланк компанії повинен бути стильним, добре віддрукованим, і, найголовніше, зроблений так, щоб на ньому можна було друкувати на лазерних, матричних і струменевих принтерах. Друк бланків проводиться як цифровим, так офсетним способами.
Виготовлення фірмових бланків на цифровій машині займає не більше однієї години. Тому якщо Ви замовите строкову друк бланків, то Ви їх отримаєте в цей же день.

Якщо ви вирішили створити фірмовий бланк для своєї компанії, але не маєте макета, замовте розробку дизайну фірмового бланка. Дизайнери виготовлять макет бланка, відповідний фірмовому стилю і профілем вашого підприємства. В офісі є зразки фірмових бланків державних і комерційних підприємств, а також підприємств певної тематики, наприклад, будівельних організацій, турфірм або ІП.

Ми друкуємо фірмові бланки організацій як на звичайному офісному папері, так і на спеціальних дизайнерських: тонкий льон, конкуеррор, кольорові папери.

КупиПродай Украина Буклети, євробуклети. Друк рекламних буклетів. Буклети А-5, євробуклети, буклети ДДО Украины