ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ОФСЕТНИЙ ДРУК.

Наша друкарня за допомогою офсетного друку виготовить для Вас наступну продукцію: брошури, буклети, журнали, каталоги, папки, календарі, бланки, блокноти, проспекти, паперові пакети, плакати, постери і багато іншого.

 

ДРУКАРНЯ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ ОФСЕТНОГО ДРУКУ.
  
Офсетний листовий метод друку на даний момент є найбільш зручним і вигідним способом друку для середніх тиражів від 300 друкованих аркушів. При друку на щільному папері офсетний листовий друк єдиний варіант для друку навіть величезних тиражів. Офсетний спосіб забезпечує найкращу якість друку.
   
Офсетним методом друку найчастіше друкують таку продукцію: каталоги, журнали, брошури, буклети, листівки, флаєра, календарі, блокноти, фірмові бланки і папки, постери та плакати (форматом до Б-1 і при тиражі від 50екз) і багато іншого.

 

Офсетний друк забезпечує найкращу якість повнокольорових ілюстрованих видань.

 


Основним методом друку, який використовується в сучасних друкарнях, є офсетний друк, основний напрямок сучасної поліграфії.

Офсетний спосіб друку (листовий офсетний друк) є чільним в сучасній поліграфії завдяки своїй високій продуктивності, і високій якості друкованої продукції. Офсетний спосіб друку забезпечує хорошу передачу кольору (півтонів) і відмінне відтворення дрібних деталей.

Принцип дії офсетного друку полягає в наступному: зображення наноситися на спеціальну оброблену пластину, а потім за допомогою офсетного циліндра переноситися безпосередньо на папір (або інший носій). При цьому повно-кольорове зображення складається з чотирьох основних кольорів (CMYK): блакитного, жовтого, пурпурного і чорного. Кожен колір виводиться на окрему пластину.

Етап підготовки офсетного тиражу до друку включає в себе кілька процесів: оригінал-макет монтується на комп'ютері, потім виводяться форми, після чого йде встановлення форм на офсетну машину і приладка офсетної машини.

Вартість підготовчого етапу переноситься на загальну вартість тиражу. По цьому, чим менший тираж тим вище вартість одного примірника. А зі збільшенням тиражу вартість одного екземпляру різко зменшується.

Офсетний друк стає вигідним при тиражах від 200 примірників.

 

 

Київська друкарня офсетного друку.

 

 

 

Київ. Пошукова система підприємств Доски объявлений DeloNet