ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ОФСЕТНИЙ ДРУК.

Наша друкарня за допомогою офсетного друку виготовить для Вас наступну продукцію: брошури, буклети, журнали, каталоги, папки, календарі, бланки, блокноти, проспекти, паперові пакети, плакати, постери і багато іншого.

 

ДРУКАРНЯ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ ОФСЕТНОГО ДРУКУ.
  
Офсетний листовий метод друку на даний момент є найбільш зручним і вигідним способом друку для середніх тиражів від 300 друкованих аркушів. При друку на щільному папері офсетний листовий друк єдиний варіант для друку навіть величезних тиражів. Офсетний спосіб забезпечує найкращу якість друку.
   
Офсетним методом друку найчастіше друкують таку продукцію: каталоги, журнали, брошури, буклети, листівки, флаєра, календарі, блокноти, фірмові бланки і папки, постери та плакати (форматом до Б-1 і при тиражі від 50екз) і багато іншого.

 

Офсетний друк - наша спеціалізація

На сьогодні офсетний друк є найефективнішим способом виготовлення поліграфічної продукції. Саме вона застосовується у виробництві рекламних листівок і буклетів, проспектів і брошур, великих плакатів і банерів, візиток і флаеров. Використовуючи офсетний спосіб друку, можна отримувати яскраві і якісні зображення, чітко помітні текстові блоки.

Основні переваги офсетного друку

Популярність технології обумовлюється наступними її перевагами:

можливість використати металізовані і понтонні фарби, що підвищує престиж продукції, робить її барвистою і залучаючою до себе увагу;

низька ціна офсетного друку при замовленні великих накладів тих або інших виробів;

можливість створювати поліграфічну продукцію будь-якого формату, від А6 до А2;

великий вибір технологій пост-друкарської обробки готових виробів - конгрев, тиснення, термоподйом, фігурне вирубування і інших;

оперативне виконання будь-яких об'ємів робіт.

До недоліків методу можна віднести лише занадто високу вартість його застосування для виготовлення малих накладів поліграфічної продукції - в цьому випадку краще використати такі технології, як шовкографія або цифровий друк.

Офсетний друк в Києві

Друкарня Центр Друк пропонує якісні послуги офсетного друку в Києві, здійснює повний комплекс робіт по виготовленню рекламно-інформаційних матеріалів. Ми розробляємо макети майбутніх виробів в повній відповідності з вимогами замовників і встановленими законодавчими нормами, оперативно друкуємо наклади будь-якого об'єму. У нас ви можете замовити не лише різноманітні листівки і буклети, але і багатосторінкові видання, такі, як каталоги, журнали, меню для ресторанів і кафе.

Ми гарантуємо високу якість офсетного друку, здійснюємо сучасну пост-друкарську обробку, перетворюючи будь-який виріб на справжній поліграфічний шедевр.

Вартість офсетного друку, як вже згадувалося вище, залежить від кількості екземплярів продукції, а також від складності розробки її дизайну. Якщо ви хочете заощадити і отримати високоякісні рекламні видання за мінімальною вартістю, рекомендуємо замовляти їх наклади від 1000 штук. Друкарня Центр Друк - це недорогий офсетний друк на сучасному устаткуванні.

Що таке офсетний друк:

Офсетний друк - це такий спосіб друку, при якому зображення з електронного файлу переноситься на папір або картон не на пряму, а через проміжний офсетний циліндр прийнято називати офсетний друк або плоский друк. Офсетний друк має основну відмінність - зображення на друкарській формі пряме, а не дзеркальне як в інших видах друку. Offset - в перекладі з англійської мови означає перенесення.

Офсетний друк включає наступні етапи: створення оригінал-макета дизайнером, створення postscript файлів пре-пресс інженером, виведення спеціальних плівок для кожного кольору CMYK, засвічення форм, власне офсетний друк високої якості, далі пост-друкарська обробка (автоматична і ручна), складання, упаковка і доставка готового накладу клієнтові.

Щоб вийшла якісна поліграфічна продукція наша друкарня робить усі роботи на високотехнологічному сучасному устаткуванні з використанням останніх досягнень у сфері офсетного друку.

Переваги офсетного друку

1. Висока якість

Високотехнологічне сучасне устаткування, досвідчені друкарі і контроль якості на усіх етапах дозволяють отримувати поліграфічну продукцію найкращої якості. По повз це, офсетний друк сам по собі є якіснішим видом друку, що гарантує чудову яскравість і чіткість зображення.

2. Широкий спектр матеріалів і форматів

У офсетному друці можливо використати як прості стандартні папери і картони, так і дизайнерські, такі, що відрізняються своєю неповторною красою і стилем. Формат продукції так само може бути практично будь-яким від найменшого до формату А1 (594х840мм).

3. Великі наклади

Технологія офсетного друку дозволяє виготовляти поліграфічну продукцію великими накладами, при цьому вартість одиниці продукції значно зменшується при збільшенні накладу, у відмінності від цифрового друку. Так само у відмінності від цифрового друку, офсетний друк дозволяє отримувати великі наклади за менший час.

4. Нестандартні кольори

Офсетний друк не обмежується тільки стандартною колірною моделлю CMYK. По повз стандартні кольори, ви можете використати пантонні фарби (Pantone), що відрізняються яскравістю, насиченістю і щільністю кольору. Також палітра Pantone дозволяє використати металізовані фарби, наприклад золото або срібло, а так само різні лаки.

5. Пост-друкарська обробка

Щоб поліграфічна продукція була вишуканішою і ексклюзивною, після офсетного друку можливо використати широкі можливості пост-друкарської обробки. Це і тиснення фольгою, і вибірковий уф-лак, і конгрев, і термопідйом, і ламінація, а так само фігурне вирубування.

Економічна вигода офсетного друку

Поліграфічна продукція, виготовлена методом офсетного друку, при великих накладах являється дешевше за наклади, виготовлені цифровим способом. Якщо вам необхідність надрукувати свою рекламну продукцію великим накладом, найекономічніше вигідний вид друку - офсетний друк.

Недоліки офсетного друку

Офсетний друк, незважаючи на усі свої переваги, має так само і ряд недоліків. Основних недоліків два - це великі в порівнянні з цифровим друком терміни виготовлення, а так само неможливість виготовлення малих накладів. Так само як і в інших сферах, в офсетному друці існує велика кількість нюансів і підводних каменів, не видимих з першого погляду. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з усіх питань, пов'язаним з офсетним друком, щоб ви отримали поліграфічну продукцію високої якості.

Київська друкарня офсетного друку.

 

 

 

Київ. Пошукова система підприємств Доски объявлений DeloNet