ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

Воблери

Воблери - різновид POS- матеріалів. Друк воблеров - одно з напрямів діяльності нашої друкарні в Києві. Воблер складається з яскравого рекламного листа різної форми і пластиковою ніжки-утримувача, яка прикріплює воблер до потрібної поверхні, наприклад, вітрині, полиці і тому подібне. Кріплення здійснюється на двосторонній скотч. У іншому, сьогодні для виготовлення ніжки воблера використовують не лише стандартну смужку з пластика, але алюміній або пружину.

Виготовлення воблерів як правило припускає такі види після друкарських робіт як ламінація і вирубування. Тому виготовити воблери терміново буває досить проблематично і замовляти їх краще завчасно. У іншому, якщо є необхідність швидко надрукувати воблери, можна зробити їх прямокутними і обійтися без ламінації.

Найбільш популярна форма воблера - круг, але деякі компанії придумують концептуальні фігурні воблери, які виглядають досить оригінально і цікаво, тим самим привертаючи більше уваги.

Сьогодні також популярний друк подвійних воблеров. Подвійні воблери доповнені додатковим рекламним полем тільки в мініатюрному форматі. Макет другого рекламного поля може співпадати, а може відрізнятися. Іноді на основному рекламному полі розміщується реклама товару, а на додатковому логотип бренду.

ШЕЛФТОКЕРИ

Шелфтокери - це один з різновидів POS- матеріалів, вони розміщуються на прилавках в магазинах, аптеках, і інших місцях продажів, привертаючи увагу покупців до товару. Для того, щоб виготовити шелфтокер, треба виконати офсетний друк на картоні, фігурне вирубування і біговку по лінії згину. Для кріплення до полиці з товаром шелфтокер може бути оснащений двосторонньою клейкою стрічкою.

Ми виготовимо ваш шелфтокер яскравим, привабливим, вигідно виділяючим рекламовану продукцію на тлі конкурентів. Для цього можуть бути використані наступні сучасні технології:

глянсова, матова або soft touch ламінація;

вибіркове УФ-лакування;

тиснення золотою або срібною фольгою;

фігурне вирубування шелфтокера довільної форми;

друк додатковими кольорами по палітрі Pantone.

 

У нашій друкарні ви можете замовити розробку дизайну і виготовлення шелфтокеров будь-якої конфігурації і складності. У нас величезний досвід друку подібних POS- матеріалів і багате портфоліо шелфтокерів для торгових центрів, мережевих магазинів, аптек. Наші менеджери підкажуть оптимальні для вас рішення, які допоможуть скоротити вартість шелфтокерів при їх виробництві.