ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ДРУК ФЛАЄРІВ. ФЛАЄРА. ЄВРОФЛАЄРА. АГІТКИ.

Друкарня пропонує друк та виготовлення листівок та флаєрів. Друк великих та середніх тиражів флаєрів та листівок офсетним способом.

Агітки. Агітаційні листівки, буклети, флаєра.

Друк флаєрів та листівок цифровим методом від одного екземпляру.

Друкуємо та виготовляємо як роздаточні листівки так флаєра і листівки представницького класу. На щільному папері з ламінацією та вибірковим Уф. лаком.

Друк флаєрів та листівок на дизайнерському папері та картоні.

Щоб замовити флаєра та листівки звертайтесь за телефонами:

044 383 64 52;

063456 00 05;

044 228 33 85;

068787 84 52;

Або пишіть:

vvprint@ukr.net

vvprint@i.ua

У нашій друкарні можна замовити рекламні флаєра (єврофлаєра) і листівки (форматів від А-7 до А-3).
Найбільш поширені формати рекламних  листівок це А-5, А-6 і євроформат (єврофлаєр 210мм на 99мм).
Друкуємо як на тонкому папері від 70гр / м, так і на щільному папері до 350гр / м.
Листівки та флаєра які роздають на вулиці здебільшого друкуються на папері щільністю 130гр / м, але при друку у великих обсягах від 100000екз часто використовують і папір тонший. А якщо хочете, що би Ваш флаєр мав більш презентабельний вигляд, то тоді використовувати потрібно більш щільний папір від 200гр і вище.

Роздача рекламних флаєрів і листівок є дієвим і відносно недорогим видом реклами.


Друк листівок або флаєрів - відносно недовгий і не трудомісткий процес. Ваше замовлення на друк флаєрів або листівок буде виконано за короткий проміжок часу, 2-3 дні Офсетним методом друку. При замовленні малої кількості використовується цифровий друк.

Найпоширеніший зараз формат флаєра - євростандарт 210х100мм, але флаєр може бути і інших розмірів.

Стандартні формати й розміри листівок:
105 × 148 мм (А6); 148 × 210 мм (А5)
210 × 297 мм (А4); 297 × 420 мм (А3)

Листівки та флаєра можуть бути чорно-білими одно або двохсторонні (1 + 0 або 1 + 1) так і повно-кольоровими (4 + 0 або 4 + 4).

Зазвичай флаєра і листівки друкуються на крейдованому папері невеликої щільності від 70гр / м до 150гр / м (матеріал для роздавання на вулицях).
Але якщо треба, що б флаєр або листівка мали більш презентаційний вигляд то використовується більш щільний папір від 170гр / м до 350гр / м.

Роздача флаєрів та листівок є відносно недорогим і ефективним методом реклами.

ДРУК ЛИСТІВОК, ФЛАЕРІВ

Друк листівок і флаерів

Прості і широко поширені сьогодні види рекламної поліграфічної продукції в Києві - це листівки і флаера. Друк листівок в Москві, незважаючи на простоту виконання, відносно, наприклад друк каталогів і брошур в Києві, є дуже ефективним рекламним носієм. Компанія "Центр Друк" - професійний виробник поліграфічної продукції для бізнесу. Компанія сьогодні має в розпорядженні сучасне устаткування для виготовлення флаеров і рекламних листівок в Києві.

Ви можете замовити друк листівок в повнокольоровому виконанні, фото, що містять. Також Ви можете визначити самостійно формат листівок, або скористатися готовими рішеннями. Найпопулярніший формат -А- 4 і формат листівок А- 6. Так само часто рекламні листівки в Києві для роздачі роблять, у вигляді флаєрів стандартного розміру 99x210 мм, що дорівнює третині листа А4. Помітимо - такий формат дуже зручний для розсилки рекламних листівок в конвертах.

Якщо при розсилці поштою листівку великого формату передбачається складати, то самим відповідним рішенням формату стане замовити євробуклети (фальцювальні), які, як і евро-флаєри, призначені для розсилки.

Друк флаерів і рекламних листівок в Києві найчастіше замовляють на матовому або глянсовому крейдованому папері. Недорогі одноколірні листівки і дешеві флаера - на офсетному папері. У переважній більшості злучаємо компанія виробництва професійних рекламних носіїв Друкарня Центр Друк для друку рекламних листівок рекомендує використовує крейдований папір середньої щільності.

Листівки з після-друкарською обробкою

Залежно від призначення рекламних носіїв і спираючись на побажання замовника, компанія Центр Друк пропонує додаткову після-друкарську обробку рекламних листівок і флаєрів. Навіщо це треба Вам? Все просто. Продукція стане привабливішою і дасть простір для дизайнерського оформлення.

Листівки, які замовляють в нашій друкарні відрізняються високою якістю і адекватною ціною. Листівки, ціна, на які дуже не висока. Цей, напевно найточніший опис цієї послуги від компанії Центр Друк. Пропонуємо використати таке рішення - матовий або глянсовий захисний-лак, суцільний і вибірковий УФ-лак, одно- і двосторонню ламінацію листівок (покриття матовою або глянсовою плівкою). По досвіду - замовник завжди замовляє листівки і флаера з нанесенням логотипу.

Якщо зробити це не якісно - є ризик що така рекламна продукція просто не принесе очікуваного ефекту.

Ще декілька варіантів, для того, щоб надати листівкам особливому, витонченому вигляду:

-тиснення фольгою (втиснутий відбиток срібного або золотого кольору);

-конгревне тиснення (створення рельєфного зображення) з фольгою і без;

-надати оригінальної індивідуальної форми (форма логотипу, новорічної іграшки, метелики і тому подібне).

Можемо заявляти голосно: використовуючи рішення, які рекомендуємо Ваше рекламне видання помітно відрізнятиметься в кращу сторону від продукції Ваших конкурентів.

Розрахунок вартості листівок і флаерів здійснюється по заявці онлайн або по телефону. Ви отримаєте розрахунок кращої ціни на листівки і флаери! Також можливий терміновий друк флаерів.

Замовити друк листівок в друкарні.

Вже готові обговорити замовлення друку листівок в друкарні в Києві по телефону? Завжди будемо раді відповісти на питання, що цікавлять Вас. Вартість друку листівок буде вислана максимально оперативно. Для рекламних агентств і друкарень пропонуємо особливі умови співпраці