ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

КАЛЕНДАРІ НАСТІННІ. КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ. КАЛЕНДАРИКИ КИШЕНЬКОВІ (КАРМАННІ).

Друкарня пропонує друк та виготовлення календарів:

Настінних перекидних календарів на пружині форматом від А-5 до B-2.

Квартальні календарі на трьох або на одній пружині.

Настільні календарі-будиночки, як з перекидними листами на пружині так і без них.

Календарі - постери. кишенькові календарики.

Друкуємо календарі офсетним або цифровим методом.

Незважаючи на те, що важливість календарів обумовлена ​​необхідністю обчислення часу, вони в порівнянні з іншими засобами цієї мети досить нові. Календар потрібен кожному, будь це успішний бізнесмен, школяр або безтурботний пенсіонер. На відміну від годинника, використання календаря не так часто, але все ж необхідно.

Винятком стають відлюдники, яким немає діла до терміновості, їх життя тече в зовсім іншому, тільки їм зрозумілою руслі. Для всіх інших стає очевидним, що сучасне життя стрімка, і змушує жити в такому ж темпі.

Сучасні настінні календарі, як і інші їх види, вже не ті, що були кілька років тому. Нові технології в області друку забезпечують отримання принципово нового, поліпшеної якості, виду та форми календарів. Це не новина для наших фахівців, які виробляють друк календарів, саме з урахуванням всіх нововведень відмітною особливістю календарів нашої фірми стає їх систематичне вдосконалення, де попит і запропоновані вимоги до календарів враховуються в першу чергу.

Як приклад можна привести календарі з особистою фотографією: якщо зараз ними вже нікого не здивувати, то ще 8-10 років тому про це ніхто не міг і подумати. Зображенням сучасного календаря може стати фото не тільки його власника, але і кохана людина, сім'я, тварина, загалом, все, що завгодно.

Зміни торкнулися не тільки зображень, але і їх практичне застосування. Так, кишенькові календарі стають відмінним рекламним носієм. Саме вони дали можливість становлення цілої індустрії, ефективність якої вже давно доведена.

Використання календарів - це зручно з практичної точки зору. Велику роль у цьому відіграє їх різноманітність. Настінні, кишенькові, настільні, квартальні, перекидні, у вигляді плакатів і закладок - вони знайдуть своє застосування всюди, а десь, наприклад, в сірому виробничому приміщенні можуть стати ще й прикрасою. Щорічні удосконалення календарів стосуються всіх перерахованих видів, без винятку.

Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог веб ресурсів Тернопільщини