ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ВІЗИТІВКИ. ВІЗИТКИ. ДРУК ВІЗИТНИХ КАРТОК.

Друк візиток.

Друкуємо та виготовляємо візитні картки. Друкуємо візитки як малими тиражами від одного примірника, так і великими мільйонними тиражами.

Друкуємо візитки офсетним та цифровим способами друку.

Друк візиток вже більше століття має попит серед широкого кола людей: бізнесменів, політиків, журналістів, учених, лікарів. Скористайтеся всіма можливостями друку візиток: розширюйте ділові зв'язки, збільшуйте кількість партнерів, клієнтів, замовників, покупців. Замовте друк візиток і використовуйте всі переваги від участі на виставках, симпозіумах, конференціях.

Візитки - невід'ємний атрибут ділової людини. Зазвичай візитки представляють собою друкований аркуш розміром 50мм x 90 мм (85мм на 55мм), який містить відомості про їх володаря або про компанію. Візитки відіграють надзвичайно важливу роль в діловому світі - саме вони дозволяють не тільки ефектно представитися клієнту, а й надовго залишитися в його пам'яті.

 


Ми завжди намагаємося задовольнити всі побажання наших клієнтів, включаючи розмір візитки і, зрозуміло, якість візитки.
Стильні візитки дозволять Вам не тільки справити враження на своїх ділових партнерів, але також вибрати їм саме Вас, коли вони будуть переглядати візитки в пошуках того, до кого звернутися за тією чи іншою послугою.

 


Виготовлення візиток включає в себе не тільки друк візиток, а й розробку дизайну. Зазвичай, чим серйозніше компанія, тим суворіше дизайн візиток її співробітників. Фахівці нашої компанії, що мають величезний досвід у виготовленні візиток, допоможуть зробити візитки оперативно і якісно. Ми навіть готові здійснити друк візиток терміново, причому термінові візитки будуть нічим не гірше звичайних.

 


Фахівці нашої дизайнерської студії розроблять для вас індивідуальний дизайн візитки, а співробітники друкарні виконають замовлення з використанням високоякісних матеріалів за вашим вибором.

 
  
Візитки - це лице Вашої компанії, а також зручний засіб передати або нагадати свої координати.
Ось чому виготовлення візиток є важливою відповідальною справою. Зробити візитки - значить висловити на маленькому прямокутнику паперу все, що хоче сказати її власник своєму новому партнеру або потенційному клієнтові.

Каталог предприятий УкраиныЛьвівський каталог сайтів