ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

Друкарня здійснює професійний друк книг в Києві з використанням високоякісних матеріалів в твердих і м'яких палітурках будь-якими накладами. Нашу продукцію відрізняє висока якість друку книг, яке обумовлене використанням високотехнологічного устаткування і матеріалів європейського рівня, які ми закуповуємо у постійних постачальників. Замовити виготовлення книг в Києві можна за вигідною ціною, яка залежить від накладу, щільності використовуваного паперу, типу палітурки (друк книг в твердій палітурці), колірності, способів пост-друкарської обробки. Друк книг офсетним способом друку. Друк книг цифровим способом від одного екземпляра.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг виготовлення книг в твердій палітурці, що включає: Розробку дизайну і самостійну підготовку макету книг Верстання тексту і картинок книг Друк і складання книг Упаковку, маркіровку надрукованих книг Доставку виготовлених книг з усієї території УКРАЇНИ.

Друк книг в твердій палітурці здійснюється в заздалегідь погоджені терміни, які ми строго дотримуємося. Додатково ми можемо виготовити м'які кольорові обкладинки, а також рекламні буклети і інші друкарські матеріали для проведення презентації видання. Ключовою перевагою нашої друкарні є друк книг малим накладом.

Чому виготовлення книг краще замовити у нас? Ми вже багато років робимо послуги в області поліграфії, і за цей час підвищили рівень сервісу до можливого максимуму. Виготовлення книг в твердій палітурці обходиться нашим клієнтам дешевше порівняно з більшістю друкарень, але ви отримуєте гарантії якості, оскільки кожен окремий екземпляр проходить контроль на виході, і вірогідність постачання браку виключена. У числі додаткових переваг : Широкий вибір додаткових інструментів для післядрукарської обробки - тиснення, вирубування, конгрев та ін. Розробка унікального дизайну, комплексна підготовка або доопрацювання макетів, обробка фотоматеріалу Ми робимо послуги коректорської правки тексту будь-якої складності - художнього, наукового, технічного змісту Можливий друк книг малий накладом - якщо ви відмовив в інший друкарня, то ми обов'язково виконав ваш замовлення ми виготовляє книга різний формат на матовий, глянсовий папір, пропонує різний вид палітурка