ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

БУКЛЕТИ.

Друкарня пропонує друк та виготовлення буклетів. Офсетний друк буклетів великими та середніми накладами.

Цифровий друк буклетів від одного екземпляру. Дизайн буклетів.

Буклети для роздачі на тонкому папері. Презентаційні буклети на щільному папері. Буклети з дизайнерського паперу чи картону.

Буклети нестандартних розмірів

Для прорахунку вартості та замовлення буклетів телефонуйте:

+38(044)383 6452,

+38(063)456 0005,

+38(068)787 8452.

Або пишіть:

Vvprint@ukr.net.

 

Буклети - це один з найбільш популярних видів поліграфічної продукції. Буклети відносно не дорогий і не громіздкий вид поліграфічної продукції.

Найпоширеніший формат буклетів це "євроформат", А-4 з двома фальцами в складеному вигляді має розмір єврофлаєрів 210мм на 99мм.

На буклетах розміщують як загальну інформацію про підприємство так і інформацію про окрему продукцію або послуги компанії.

Буклети можуть друкуватися на тонкому папері і служити роздатним матеріалом, так і на більш щільному папері так звані презентаційні буклети. Для надання буклету більш презентабельного вигляду можна використовувати покриття лаком або ламінацією, тиснення фольгою і т.д.

Великі тиражі блокнотів друкуються офсетним способом. Цифровий друк дозволяє виготовляти блокноти від одного примірника.

ДРУК БУКЛЕТІВ

Друкарня Центр Друк пропонує великий спектр послуг з виробництва поліграфічної продукції. У нас можна замовити розробку, а також друк буклетів і іншої рекламної продукції за найпривабливішими цінами в Києві. Усі роботи робляться якісно і точно в обумовлений термін.

Буклет - поліграфічне видання, що є єдиним аркушем паперу, складеним кілька разів.

виготовити матеріали будь-якого формату з готовим дизайном і допоможе розробити цікаву і привабливу "картинку".

Види

Масовий. Застосовується для інформування клієнтів про знижки, нові пропозиції компанії, розпродажі і так далі. Цей вид продукції допомагає стимулювати продаж продукту або послуги, привертання уваги потенційних покупців, виготовлення буклетів не припускає використання складних видів обробки і дорогих матеріалів, що дозволяє понизити ціни на друк.

Іміджевий. Буклети використовується для презентації компанії на виставках, служить запрошенням до участі в акціях. Мета таких рекламних матеріалів - формування позитивного іміджу компанії серед партнерів по бізнесу або клієнтів. Друк цього типу буклетів припускає використання матеріалів високої якості, у тому числі дизайнерського паперу.

Зміст

Кожна сторінка буклета відбиває інформацію про який-небудь аспект його спільної мети. Титульний аркуш містить логотип, заголовок, ілюстрацію, а також слоган компанії. Розділи складаються з комбінації графічної і текстової інформації, мають однакову структуру. При друці буклета, як правило, не використовується прийом накладення інформації на ілюстрації, оскільки це створює труднощі для читання.

Після-друкарська обробка

Після-друкарська обробка служить для поліпшення зовнішнього вигляду виробів, а також підвищення їх експлуатаційних властивостей. Тому для захисту продукції від ушкодження друк буклетів завершується ламінуванням або обробкою лаком. За бажанням клієнта може бути зроблене тиснення виробів фольгою різних кольорів.