ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ПЛАКАТИ. ПОСТЕРИ. АФІШІ. ДРУК ПЛАКАТІВ, АФІШ, ПОСТЕРІВ

 

 

Друкарня "Центр Друк" в Києві пропонує друк плакатів, постерів, афіш.

На нашому поліграфічному підприємстві можна замовити друк і виготовлення плакатів від формату А-4 до формату А-0.
Офсетний друк плакатів.

Плакати і афіші офсетним друком друкують розмірами від А-4 до B-1. Вигідно друкувати плакати офсетом якщо тираж більше 50 друкованих аркушів. Офсетний друк дозволяє виготовити плакати на папері щільністю від 45гр / м2 до 350гр / м2. Якість плакатів надрукованих офсетним способом просто чудово.
Цифровий друк постерів.

Цифровим друком друкарня Центр Друк може друкувати плакати до розміру А-3. Цифровий печаткою вигідно друкувати плакати і постери невеликими тиражами до 200екз. Якість цифрового друку на сучасних цифрових машинах практично не поступається офсетному.
Широкоформатний друк афіш.

Афіші та плакати друкують широкоформатним друком якщо їх розмір перевищує B-1. Або якщо плакати другого або першого формату потрібні в невеликій кількості.

 

 

ПЛАКАТИ. ПОСТЕРИ. АФІШІ

Яскраві, великі інформаційні і рекламні плакати просто неможливо не помітити. Їм завжди вдається притягнути увагу покупців, щодня з кожним з них стикається близько тисячі чоловік.

Плакат є ненав'язливим видом реклами, який забезпечує широке охоплення взаємодії з можливими покупцями.

Розміщується плакат всього один раз, а працювати може місяцями. Ненав'язливість його роботи безпосередньо впливає на лояльність потенційної аудиторії, оскільки людям не сунуть в руки і не присилають поштою "рекламу" - вони самі зацікавилися вмістом плакату.

Розташовуватися рекламний плакат може практично у будь-якому місці, але в основному для нього існує спеціально відведене місце -рекламний щит. Такі щити стоять уздовж доріг міста, відстань між ними близько 200 метрів.

На сьогодні новинкою стало розміщення рекламних плакатів в автобусах і маршрутних таксі, природно вже значно менших за розміром. Зате точковий показ саме такої рекламної продукції складає близько 100.

Наша компанія з радістю допоможе вам розробити яскравий і барвистий дизайн, виготовити і надрукувати рекламний або інформаційний плакат будь-якої складності. Такий плакат зробить вашу рекламну акцію ефективною і такою, що запам'ятовується.

Вимоги до створення рекламного плакату.

Необхідно створити яскравий і помітний плакат, щоб він залучав до себе увагу потенційних клієнтів.

Зображення на плакаті має бути таким, щоб людина просто ковзнути по ньому поглядом, навіть не усвідомлюючи того запам'ятав інформацію на нім що міститься.

Рекламний текст має бути легко читаним і таким, що запам'ятовується.

Фахівці нашої компанії якісно і швидко надають наступні послуги з виготовлення плакатів :

розробка дизайну Вашого майбутнього плакату;

наповнення плакату (зображення, тексти);

створення і друк плакату.

Співробітники нашої компанії - це професіонали своєї справи, які з легкістю придумають текст плакату так, щоб слова і малюнок лаконічно доповнювали один одного, і повною мірою змогли донести потенційним покупцям необхідну саме вам інформацію. Іноді досить навіть одного, та зате якого слова! Хльосткого і звучного! Рекламний плакат займає одно з лідируючих місць на ринку реклами і послуг, оскільки саме розміщення плакату коштує відносно дешево, а термін експлуатації має досить великий.

Рекламний плакат - це один з щонайпотужніших інструментів у сфері рекламних технологій будь-якої компанії.

Ця пропозиція за ціною і термінами виготовлення не є публічною офертою, вартість і терміни виготовлення можуть мінятися з незалежних від друкарні причин (зміна курсу валют і інших чинників), точну вартість і термін виготовлення дізнавайтеся у менеджерів