ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ. ДРУК КРАФТОВИХ ПАКЕТІВ. ПАКЕТИ З ЛОГО. БРЕНДОВАНІ ПАКЕТИ.

Друкарня пропонує друк та виготовлення паперових пакетів. Друк на крафтових пакетах. Друк на паперових (бумажних) пакетах.  Друкуємо та виготовляємо паперові пакети з картону, крафту, дизайнерського картону, офсетного та крейдованого паперу.

В друкарні можна замовити виготовлення паперових пакетів від 50 екземплярів. Можливе виготовлення пакетів будь яких розмірів. Друк пакетів офсетним або шовкотрафаретним способом. Пакети з ламінацією та без. Можливе покриття вибірковим ультрафіолетовим лаком. Тиснення фольгою. Конгрев.

Щоб зробити прорахунок вартості друку та  виготовлення пакетів

телефонуйте нам:

ТЕЛ.:+38(063)456 0005, +38(068)787 8452, +38(044)228 3385, +38(044)383 6452

або пишіть:

email:vvprint@i.ua; vvprint@ukr.net

 

Паперові пакети – відмінний спосіб упакувати будь-який товар або подарунок. Вмить звичайна коробка цукерок, плитка шоколаду, пляшка вина перетворяться на красивий дарунок для клієнтів, співробітників, партнерів.

Паперові пакети – це рекламний і презентаційний продукт, який може виділити послуги Вашої компанії і справити позитивне враження на Ваших клієнтів. Ділові переговори, в ході яких використовується даний іміджевий продукт, завершуються довгостроковою співпрацею. Паперові пакети можна розділити на такі групи: іміджеві пакети, презентаційні пакети, рекламні пакети, подарункові пакети.

Яскраві, барвисті паперові пакети, виконані у фірмовому стилі, з логотипом і контактами фірми – це не просто упаковка, це один з кращих інструментів для залучення уваги до Вашої компанії на виставках, презентаціях, зустрічах і в щоденному використанні, який довгий час ненав'язливо рекламуватиме Вашу компанію. Тому від якості і міцності пакету залежить термін його використання і, відповідно, довгостроковість Вашої реклами.

Основними перевагами паперових пакетів, на відміну від поліетиленових пакувальних пакетів, є привабливий зовнішній вигляд, міцність, залучення уваги до товару, приємний на дотик матеріал і ін. Також виготовлення паперових пакетів не наносить збитку екології, вони легко утилізуються, саме тому вони такі популярні в Європі.

Друкарня пропонує друк іміджевих паперових пакетів, на крейдованому папері від 150 гр/м2 до 300 гр/м2, також надрукувати іміджеві пакети можна на дизайнерському папері або картоні, вибраному з каталогів постачальника. Наші дизайнери завжди запропонують яскравий дизайн паперового пакету з Вашим логотипом, достатньо надати логотип і контактні дані, які Ви хочете надрукувати на іміджевому пакеті. Оперативний друк іміджевих пакетів друкарня здійснює офсетним способом форматом А2 або В2.

Надрукувати оперативно презентаційний пакет в Києві - наша друкарня пропонує використовувати готові висічні штампи, що дозволяє Вам дешево надрукувати паперовий пакет, такий пакет з ламінацією і люверсами завжди впадає в очі і може довгий час використовуватися Вашими клієнтами, що дозволяє не забувати про ділові контакти з Вами. Дизайн презентаційного пакету дизайнер підготує для узгодження оперативно, щоб швидко офсетним способом надрукувати паперовий пакет.

Рекламні паперові з логотипом пакети часто використовують для передачі і презентації рекламної продукції потенційним клієнтам. Оперативно надрукувати рекламні пакети можна офсетним способом форматами А2, В2, А1, В1. При необхідності наша друкарня може надрукувати паперові пакети з ламінацією, при малих тиражах є сенс використовувати люверси від 100 шт. до 1000 шт., якщо тираж від 1000 шт. і більше - укріпити пакет можна збільшенням щільності паперу.

Подарункові пакети замовити в нашій друкарні можна від 100 шт. на різної щільності папері і картоні, наше друкарське устаткування дозволяє Вам замовити паперові пакети на дизайнерському картоні і папері в Києві оперативно, оскільки наші фахівці давно співпрацюють з постачальниками матеріалів для виготовлення подарункових пакетів.

Каталог сайтов femina.com.ua