ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ. ДРУК КРАФТОВИХ ПАКЕТІВ. ПАКЕТИ З ЛОГО. БРЕНДОВАНІ ПАКЕТИ.

Друкарня пропонує друк та виготовлення паперових пакетів. Друк на крафтових пакетах. Друк на паперових (бумажних) пакетах.  Друкуємо та виготовляємо паперові пакети з картону, крафту, дизайнерського картону, офсетного та крейдованого паперу.

В друкарні можна замовити виготовлення паперових пакетів від 50 екземплярів. Можливе виготовлення пакетів будь яких розмірів. Друк пакетів офсетним або шовкотрафаретним способом. Пакети з ламінацією та без. Можливе покриття вибірковим ультрафіолетовим лаком. Тиснення фольгою. Конгрев.

Щоб зробити прорахунок вартості друку та  виготовлення пакетів

телефонуйте нам:

ТЕЛ.:+38(063)456 0005, +38(068)787 8452, +38(044)228 3385, +38(044)383 6452

або пишіть:

email:vvprint@i.ua; vvprint@ukr.net

 

Паперові пакети на сьогодні є одним з найпоширеніших видів упаковки. Багато споживачів довго не викидають їх, зберігають і використовують знову і знову. Особливу схильність до цього мають жінки, що вважають за краще носити речі, що не уміщаються в сумочці, в красивих і стильних пакетах.

Паперові пакети

На фото: види паперових пакетів з логотипом на замовлення (одноколірні, повнокольорові)

Тому якщо ви замовляєте пакети з фірмовою символікою і контактними даними, то можете бути упевнені, що ви правильно витрачаєте рекламний бюджет. Адже ваші вкладення йдуть на придбання "довгограючого" рекламного носія.

Розміри паперових пакетів

Стандартні розміри паперових пакетів :

Вертикальний (220х320х80 мм);

Горизонтальний (400х250х100 мм);

Під пляшку (100х400х100 мм);

Матеріали для виробництва пакетів

Паперові пакети

Компанія Printing House робить пакети з наступних матеріалів:

Крейдований папір;

Крафт-папір;

Картон і дизайнерський картон;

Дизайнерський папір.

Дизайнерський папір можна підрозділити на:

Эфалин;

Имитлин;

Плайк і інші.

Зупинимося детальніше на кожному виді матеріалу.

Паперові пакети з крейдованого паперу

Крейдований папір щільністю 150-300 г/кв.м. є найпопулярнішим матеріалом у виробництві паперових пакетів, тому що має ряд переваг.

Переваги крейдованого паперу :

Невисока вартість;

Гладкість і білизна.

Завдяки гладкості і білизні на папері чудово відтворюються зображення з найдрібнішими деталями і півтонами, що неможливо при використанні грубіших і шорсткіших матеріалів, всмоктуючих чорнило.

Таким чином, меловка краще всього підходить для високоякісного повнокольорового друку. Найчастіше при цьому використовується метод офсетного друку.

Проте, незважаючи на усі свої переваги, крейдований папір залишається папером схильної до намокання, швидкого забруднення, і що має низьку зносостійкість. З цієї причини паперові пакети з крейдованого паперу ламінують. Пакет, що ламінує, має термін служби втричі довше, ніж що не ламінує.

Ламінація може бути матовою або глянсовою. Вона збільшує захист такого пакету від зовнішніх дій, надаючи йому додаткову міцність, зносостійкість і додаючи ефектності і привабливості.

Візуальний ефект від застосування матової і глянсової ламінації різний. При використанні матової ламінації пакет має солідніший і дорожчий зовнішній вигляд, ніж до ламінування. Глянсова ламінація робить пакет яскравим, майже гламурним аксесуаром, що привертає додаткову увагу.

Іноді при обмеженому бюджеті замість ламінування використовують лакування пакетів. Воно теж посилює їх зносостійкість і презентабельність, хоча не настільки сильно, як ламінація.

Паперові пакети з крафт-бумаги

Паперові пакети

Крафт-папір - це недорогий папір (щільністю 70-120 г/кв.м.) підвищеної міцності з довговолокнистої сульфатної хвойної целюлози. Сульфат підвищує міцність паперу, роблячи її жорсткою і стійкою до механічних ушкоджень.

Натуральний крафт-папір коричневого кольору. Процедура вибілювання робить її білою. Окрім цього крафт-папір може бути гладким і шорстким, фактурним. Друк на пакетах з цього матеріалу робиться, як правило, методом шовкографії. Пакети з білого крафта запечатують в декілька фарб, а з коричневого - як правило, одной-двумя фарбами.

Ще однією важливою корисною властивістю крафт-бумаги є її гігроскопічність. За рахунок високої пористості вона утримує вологу і залишає той, що знаходиться в упаковці/пакеті товар сухим.

Паперові пакети з картону і дизайнерського картону

Головна відмінність картону від паперу - в його багатошаровості, тобто картон - це багатошаровий папір щільністю понад 300 г/кв.м.

У виготовленні пакетів використовують картон, щільність якого міняється в межах 280-350 г/кв.м.

Паперові пакети з білого картону: крейдованого або некрейдованого

Існує безліч різних видів некрейдованого білого картону, призначеного для будь-якого виду друку, з використанням будь-якої кількості фарб (у тому числі для повнокольорового друку).

Білий картон може бути гладким і фактурним. Пакет з крейдованого білого картону по щільності нагадує коробці.

Паперові пакети з дизайнерського картону

Паперові пакети з дизайнерського кольорового картону, тонованого в масі. Пакети з дизайнерського картону можуть бути різного кольору, мати тиснення "Фетр", "Льон", "Іній", "Шкіра" і ін., мати пігментне, металізоване або перламутрове покриття, а також мати поверхню, що імітує, приміром, шерсть дрібного ворсу.

Паперові пакети з дизайнерських паперів

Паперові пакети з дизайнерського паперу плайк

Плайк - це різновид крейдованого паперу щільністю 90-330 г/кв. м., покритою особливим складом. Після чого на дотик крейдований пакет сприймається як пластиковий. Порівняно з меловкой плайк більше незвичайний і изностоек.

Паперові пакети з дизайнерських паперів Эфалин і Имитлин

Дизайнерський папір Эфалин (щільність 120 г/кв.м.) роблять з довговолокнистої целюлози і додатково просочують спеціальним складом, який робить папір міцним, стійким до перегинів, зносостійким і вологостійким. Склавши, а потім розпрямивши, пакет з Эфалина, ви не побачите згинів і вм'ятин.

Цей вид паперу прекрасно походить для виробництва сувенірних пакетів, оскільки Эфалин, в першу чергу, фактурний матеріал. Найчастіше використовуються його різновиди "льон" і "рогожка".

Часто на Эфалин наносять багатобарвний друк офсетним методом (якщо, приміром, пакет світлий) або шовкографією (якщо пакет темних тонів). Колірна гамма його багатіше, ніж у Имитлина.

Имитлин - теж додатково оброблений дизайнерський папір з довговолокнистої целюлози, з високою міцністю на розрив.

Цей вид паперу спеціально вироблений для повнокольорового офсетного друку, трафаретного друку, шовкографії і тиснення (блинтового, конгревного і тиснення фольгою).

У паперу Имитлин властивості такі ж, як і у паперу Эфалин, але у останньої вище за якість міцності і зносостійкості.

Види ручок для паперових пакетів

Максимальне навантаження при перенесенні пакету доводиться на його дно і місця кріплення ручок. Тому для підвищення міцності вгорі по усій ширині пакет зміцнюють картонним підручником, а внизу - донним вкладишем.

Види ручок для паперових пакетів можна розділити на 2 групи:

Прорубні

Цей вид ручок є отворами для руки у верхній частині пакету. Прорубні ручки збільшують вантажопідйомність пакету за рахунок більше рівномірного розподілу тиску, проте зменшують його корисний об'єм.

Петлеві

Петлеві ручки розташовуються у верхній частині пакету. Вони, у свою чергу, підрозділяються на мотузяні і пластикові.

Кожна з двох ручок протягується кінцями в отвори в пакеті і закріплюється в них вузлом (у випадку з мотузяними ручками) або кріпиться на пакет спеціальним кріпленням (у випадку з пластиковими ручками). Отвори для шнурків часто обрамляють металеві кільця -

 

Паперові пакети – відмінний спосіб упакувати будь-який товар або подарунок. Вмить звичайна коробка цукерок, плитка шоколаду, пляшка вина перетворяться на красивий дарунок для клієнтів, співробітників, партнерів.

Паперові пакети – це рекламний і презентаційний продукт, який може виділити послуги Вашої компанії і справити позитивне враження на Ваших клієнтів. Ділові переговори, в ході яких використовується даний іміджевий продукт, завершуються довгостроковою співпрацею. Паперові пакети можна розділити на такі групи: іміджеві пакети, презентаційні пакети, рекламні пакети, подарункові пакети.

Яскраві, барвисті паперові пакети, виконані у фірмовому стилі, з логотипом і контактами фірми – це не просто упаковка, це один з кращих інструментів для залучення уваги до Вашої компанії на виставках, презентаціях, зустрічах і в щоденному використанні, який довгий час ненав'язливо рекламуватиме Вашу компанію. Тому від якості і міцності пакету залежить термін його використання і, відповідно, довгостроковість Вашої реклами.

Основними перевагами паперових пакетів, на відміну від поліетиленових пакувальних пакетів, є привабливий зовнішній вигляд, міцність, залучення уваги до товару, приємний на дотик матеріал і ін. Також виготовлення паперових пакетів не наносить збитку екології, вони легко утилізуються, саме тому вони такі популярні в Європі.

Друкарня пропонує друк іміджевих паперових пакетів, на крейдованому папері від 150 гр/м2 до 300 гр/м2, також надрукувати іміджеві пакети можна на дизайнерському папері або картоні, вибраному з каталогів постачальника. Наші дизайнери завжди запропонують яскравий дизайн паперового пакету з Вашим логотипом, достатньо надати логотип і контактні дані, які Ви хочете надрукувати на іміджевому пакеті. Оперативний друк іміджевих пакетів друкарня здійснює офсетним способом форматом А2 або В2.

Надрукувати оперативно презентаційний пакет в Києві - наша друкарня пропонує використовувати готові висічні штампи, що дозволяє Вам дешево надрукувати паперовий пакет, такий пакет з ламінацією і люверсами завжди впадає в очі і може довгий час використовуватися Вашими клієнтами, що дозволяє не забувати про ділові контакти з Вами. Дизайн презентаційного пакету дизайнер підготує для узгодження оперативно, щоб швидко офсетним способом надрукувати паперовий пакет.

Рекламні паперові з логотипом пакети часто використовують для передачі і презентації рекламної продукції потенційним клієнтам. Оперативно надрукувати рекламні пакети можна офсетним способом форматами А2, В2, А1, В1. При необхідності наша друкарня може надрукувати паперові пакети з ламінацією, при малих тиражах є сенс використовувати люверси від 100 шт. до 1000 шт., якщо тираж від 1000 шт. і більше - укріпити пакет можна збільшенням щільності паперу.

Подарункові пакети замовити в нашій друкарні можна від 100 шт. на різної щільності папері і картоні, наше друкарське устаткування дозволяє Вам замовити паперові пакети на дизайнерському картоні і папері в Києві оперативно, оскільки наші фахівці давно співпрацюють з постачальниками матеріалів для виготовлення подарункових пакетів.

Каталог сайтов femina.com.ua