ПОЛІГРАФІЯ. ДРУКАРНЯ в м. КИЇВ. ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК. ТИПОГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН. ДРУК КАТАЛОГІВ, ФЛАЄРІВ, БУКЛЕТІВ, ВІЗИТОК.

 

ПАПЕРОВІ ТЕКИ (ПАПКИ). БРЕНДОВАНІ ПАПКИ. ПАПКИ З ЛОГОТИПОМ. ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПОК НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Папка (ТЕКА) – незамінний помічник в офісі. Ця поліграфічна продукція використовується для зберігання документів і підкреслює індивідуальний фірмовий стиль підприємства, підвищує його статус в очах потенційного клієнта.

Папка - невід'ємний рекламний і канцелярський продукт для компаній, які мають структуру мережевого і малого бізнесу. Також друк і виготовлення папок необхідний для різних презентацій, рекламних акцій, проведення виставок, зберігання і передачі документів. Фірмові та іміджеві папки є рекламним продуктом, правильне компонування і поєднання дизайну папки завжди залишає позитивне враження у потенційного клієнта про вашу компанію, що призводить до результативних контактів і співпраці.

Фірмові папки з логотипом фірми – гарний спосіб показати турботу про своїх клієнтів. Вони незамінні на виставках, презентаціях, зустрічах – там, де необхідно гідно представити свою фірму.

Картонні папки широко використовуються нашими постійними замовниками в різних рекламних цілях для залучення нових партнерів, проведення презентацій, зберігання важливих документів і рекламної продукції. Ми можемо розробити для Вас дизайн фірмового стилю папки, а також виготовлення теки з готового штампу під висікання. Компанії з мережевою структурою бізнесу - основні замовники виготовлення і друку фірмових папок, менеджери яких щодня використовують в своїх ділових колах, презентаціях і для внутрішнього обігу документації в офісах.

Виготовлення папок відбувається на папері або картоні. Реквізити компанії, логотип та інші зображення наносяться на теку з використанням цифрового або офсетного друку. Для здобуття більш повної кольорової гами використовують цифровий друк, але при тиражі від тисячі екземплярів частіше застосовується офсетний друк. Стандартний формат папки – 215х307 мм. Така папка використовується для зберігання документів формату А4, і підходить для повсякденного використання в офісі. При необхідності друкарня "ЦЕНТРДРУК" може виготовити папки нестандартних розмірів.

Папки з логотипом найчастіше виготовляються з цільнокроєним карманом, а також з вклеєним карманом або двома кишенями. На практиці частіше використовують виготовлення папок з цільнокройовою кишенею, які є зручними для зберігання і транспортування. Оперативний друк папок на картоні і щільному папері наш виробничий майданчик здійснює цифровим і офсетним видами друку.

Наша типографія у центрі Києва здійснює офсетний друк папок на картоні від 250 до 320 г/м2, на папері щільністю від 250 до 350 г/м2. Також можемо виготовити папки на двосторонньому картоні, надрукувати папки на дизайнерському картоні. Офсетний друк папок на двосторонньому картоні потребує використання матеріалу щільністю від 240 гр\м2 до 400 гр\м2.

Надрукувати фірмові та іміджеві папки офсетним видом друку можна з клейовим карманом і з цільнокройовим карманом, використовуючи наші готові висечні штампи, також можемо виготовити індивідуальний макет папки з Вашим логотипом. Виробничі потужності друкарні дозволяють виготовити від 100 шт. (цифровий друк папок) до 10000 шт. (офсетний друк) в короткі терміни.

Друкарня "ЦЕНТРДРУК" може виготовити такі види папок: вітальні папки, презентаційні папки, ділові папки, папки з кільцями, папки паперові, картонні, адресні, папки для меню, папки на підпис, фірмові папки з логотипом, папки для документів, папки для паперів, ділові папки, папки з індивідуальним висіканням, з клейовою кишенею, цільнокроєні А2, папки А4, А5. Оперативний цифровий друк папок дозволяє виготовити лише папки з клейовим карманом.

Виготовлення фірмових, іміджевих і рекламних папок цифровим друком дозволяє виготовляти від 50 шт. Папки з ламінацією матовою або глянцевою надають особливий вигляд Вашому дизайну папки, також покриття ламінації забезпечує захист офсетного, цифрового друку і забезпечує водовідштовхувальний ефект, сприяє збільшенню терміну зберігання.

Картонні і паперові папки з вибірковим УФ – лаком, папки з глітером, з тисненням золотою та срібною фольгою – наша друкарня в Києві виготовить і доставить в будь-яку точку України. Дизайнери нашої компанії можуть створити оригінал-макет фірмової папки під трафаретний глітерний друк, що додає папці особливий стиль. Виготовлення папки з глянцевою або матовою ламінацією виділяє фірмовий логотип компанії особливим тоном до нанесення плівки на ламінаторі.

Дуже часто клієнти шукають, де зробити друк і розробити фірмовий стиль і дизайн папок в центрі Києва дешево. Ми гарантуємо високу якість офсетного друку продукції в стислі терміни і за вигідною ціною. Для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок, для нових клієнтів ми пропонуємо сформувати бюджет на виготовлення папок на замовлення. Наші менеджери оперативно розрахують вартість виготовлення папок з різними видами друку і врахуванням всіх процесів, а також допоможуть підібрати матеріал для виготовлення Вашої поліграфічної продукції. Ми пропонуємо кожному клієнту оригінальний дизайн і відмінну якість виробів.